Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

13.05.2020
El nou rànquing ICCA situa Barcelona en el primer lloc en nombre de delegats i quart en nombre de congressos internacionals
04.05.2020
Webinar: North American MMICE Covid 19 round table
20.03.2020
Informació Covid-19

WHAT'S GOING ON

16
SET
2020

CONGRESO INTERNACIONAL DE MUEBLE ANTIGUO

28
SET
2020

E-COMMERCE SUMMIT 2020

01
OCT
2020

XXIV REUNIÓ ANUAL DE LA SOCIETAT CATALANA NEUROLOGIA

08
OCT
2020

34th ANNUAL CONFERENCE OF THE EUROPEAN ASSOCIATION FOR CARDIO-THORACIC SURGERY - EACTS 2020

08
OCT
2020

SPRING I/O 2020 - THE SPRING CONFERENCE IN EUROPE

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & statistics manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com