Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

22.06.2022
El Barcelona Convention Bureau, nominat com a finalista a la categoria “Millor Convention Bureau Estranger” als M&IT Awards 2022
02.06.2022
La Revolució Gastronòmica continua a Barcelona
09.05.2022
Barcelona, una destinació d’experiències úniques al voltant del vi

WHAT'S GOING ON

ON
JUN
2022

VIII CONGRESO INTERNACIONAL DE LA ASOCIACIÓN ESPAÑOLA DE INVESTIGACIÓN DE LA COMUNICACIÓN - AE-IC 2022

ON
JUN
2022

33rd EUROPEAN LPG CONGRESS - Barcelona 2022

ON
JUN
2022

ESMO WORLD CONGRESS ON GASTROINTESTINAL CANCER - WCGIC 2022

ON
JUN
2022

EMBO WORKSHOP - TIMING MECHANISMS LINKING DEVELOPMENT AND EVOLUTION

30
JUN
2022

X MULTIDISCIPLINARY INTERNATIONAL CONFERENCE ON EDUCATIONAL RESEARCH - CIMIE22

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel. +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel. +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel. +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Núria Muñoz
Esdeveniments & Comunicació
Tel.: +34 933 689 709
nmunoz@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel. +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel. +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com